23 kwi 2016

Życie - Twój najcenniejszy skarb !


" Żyj tak jakby miało nie być jutra "


Tak łatwo zniszczyć sobie życie . Z własnej głupoty zejść na złą drogę . Złe towarzystwo , uzależnienia . Tak często nie doceniamy tego co mamy dokoła nas ! Przejmujemy się błahostkami , a ważne rzeczy odkładamy na dalszy plan . Nudzi nas monotonne życie. Mamy pełno wymówek , na nasze życie . Nie doceniamy małych rzeczy . 
Powinniśmy cieszyć się każdą chwilą .  Nawet te złe chwile dają nam dużo do myślenia . Każdy złe zdarzenia , nawet te kiedy złapie na policja na kradzieży uczą nas byśmy już więcej             nie kradli . Bo , gdyby nas wtedy nie złapała ? Pewnie nadal byśmy kradli aż w końcu przyszły by gorsze konsekwencje .

Dlatego żyjmy każdą dobrą chwilą ! Cieszmy się każdym dniem nawet tym gorszym . Życie jest po to by je dobrze przeżyć a nie siedzieć dzień w dzień w domu i mówić , że nasze życie jest do dupy . Wyjdź na dwór ! Spotkaj się ze znajomymi , idź na rower , rolki , deskorolkę , pójdź do     kina . Wsiądź w pierwszy lepszy pociąg i pojedź na najlepszą w Twoim życiu przygodę . 


Nie marnuj swojego życia ! 

" W życiu bowiem istnieją rzeczy, o 
które warto walczyć do samego końca. "


4 komentarze:

 1. Przepięknie wyglądasz :*

  http://k-jot.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo madry i gleboki post! To prawda od nas samych zalezy czy zejdziemy na zla droge czy nie :)


  Pozdrawiam,
  www.imacharlatan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń


Każdy komentarz motywuje mnie do dalszego działania !