18 gru 2016

Plany na przyszłość ...

Mamy już grudzień . Za 6 dni święta a za 13 dni powitamy rok 2017. Zleciało jak zawsze szybko . Sama nie wiem czy poświęcić ten post na podsumowanie całego roku , czy ... na napisanie co u mnie ?
Może zacznę od tego drugiego . Nie jest u mnie najgorzej . Dni lecą naprawdę szybko . W szkole idzie mi nie najlepiej , ale uważam , że nie muszę mieć nie wiadomo jakich ocen a poza tym jest dopiero pierwsze półrocze i te oceny nie są praktycznie brane pod uwagę. Do szkoły chodzę całkiem z pozytywnym myśleniem . Lubię moja klasę i całkiem się do niej przywiązałam . Na początku pierwszej klasy nie lubiłam w ogóle moich znajomych , ale wnioskowałam to chyba tylko z tego , ze ich nie znam a teraz nie wyobrażam sobie mieć innych znajomych z klasy
 :)
W czerwcu będę miała praktyki w jakiejś restauracji . Dlatego dopiero w 3 klasie technikum odbiorę swoje świadectwo . Właśnie teraz zdałam sobie sprawę , że za 9 miesięcy a dokładniej 283 dni będą moje 18 urodziny . Nie wyobrażam sobie tego dnia :o Niby tylko zwykła liczba a jednak będę już dorosła . Jak na razie czuję się dzieckiem . Jestem raczej niezbyt odpowiedzialna , niezorganizowana jednym słowem roztrzepana . Dlatego nie wyobrażam sobie dnia kiedy będę miała 18 -naste urodziny . Z wyglądu raczej też nie wyglądam na siedemnaście - osiemnaście lat . Może z przymrużeniem oka z szesnaście ? No , ale jakoś chyba przeżyję . Dawno nie pisałam dlatego piszę tu wszystko co wpada mi do głowy dlatego ten post jest taki ... nawet nie wiem jak go opisać . 
Pogoda nawet ani trochę nie przypomina zimy . Śniegu nie ma ani 1 mm. W sumie to jak co roku święta będą bez śniegu . We wtorek mamy wigilię klasową i raczej cały ten tydzień będzie luźny . Muszę zaliczyć tylko 3 przedmioty i wszytko będzie załatwione. 
Jak możecie zauważyć na zdjęciach mam koszulkę Prosto . Kiedyś już wspominałam , że kocham słuchać rapu , hip-hopu . Dlatego zawsze chciałam posiadać koszulkę związaną z czymś co lubię . Ponieważ lubię twórczość takich raperów jak Kękę , Kaen , Pezet to postanowiłam kupić sobie tą koszulkę . Dla mnie rap jest nie tylko zwykłym rapowaniem , ale czymś więcej . Ma dla mnie duże znaczenie . Mam z nim dużo wspomnień i również utożsamiam się z niektórymi piosenkami , które już chyba do końca życia zapadną mi w pamięci . Chciała bym pojechać na jak najwięcej koncertów moich ulubionych raperów . Jak na razie udało mi się być tylko na koncercie Palucha . Jest to dla mnie małe spełnienie marzeń ! Przy okazji udało mi się zrobić z nim zdjęcie dzięki czemu ten dzień zapadnie mi w pamięci :) 
Jak na razie to tyle . Mam na dzieję , że w tym miesiącu uda mi się jeszcze dodać post . 


4 komentarze:

 1. oj mi też ten rok zleciał szybko ;)
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 2. Amazing pictures! Will have to try this product out! Thanks for the share, great article read!
  Scarlett

  OdpowiedzUsuń


Każdy komentarz motywuje mnie do dalszego działania !