23 gru 2015

Merry Christmas !

Jutro mamy już 24 grudnia . Co oznacza , że właśnie jutro jest ten magiczny a zarazem szczególny dzień w ciągu 365 dni . Cała rodzina , lub jej cząstka zbiera się przy jednym stole . W rogu salonu stoi zielona choinka a pod nią leżą prezenty , które jak każdy raczej wie nie są najważniejsze w tym dniu . Jeśli chodzi o mnie to przez ostatni miesiąc nie mogłam uwierzyć , że już za jakiś czas Boże Narodzenie . Brak śniegu i temperatura na plusie nie dawały ani małego znaku , ze za kilka dni święta . Dopiero , gdy wraz z siostra ubrałam choinkę to jakoś tak w środku poczułam , że w końcu nadszedł ten szczególny dnień . W raz świętami zaczęła się przerwa świąteczna . Mam chociaż małą nadzieję , ze w końcu uda mi się odpocząć . Moje oby dwie siostry wyjeżdżają . Jedna z nich do Włoch na narty z chłopakiem a druga do Krakowa . A ja ?  No niestety będę kisić się w domu :/ Sama dobrze wiem , że raczej nic konkretnego nie będę robić . Spanie , oglądanie telewizji , jedzenie i na nic innego się nie zapowiada . Sylwester na 80 % spędzę z moimi rodzicami w domu bo raczej nigdzie nie będę wychodzić . Ale może się to zmieni nic nie wiadomo .

W ostatnim czasie praktycznie nie wychodzę z domu . Strasznie mi się nudzi i nie mogę znaleźć żadnego zajęcia dla siebie . Dawno tez nie byłam na jakiś konkretnych zdjęciach co mam na dzieję , ze w najbliższym czasie się zmieni . Ostatnio wraz z koleżanką byłam na połowinkach . W końcu się wytańczyłam . Już nie wspomnę o tym jak bardzo bolały mnie nogi na drugi dzień w sumie to ten sam bo wróciłam do domu po 2 w nocy :) W planach mam już kilka wypadów do klubu jednak mam już te 16 lat więc w końcu się doczekałam tego że  już  mogę  wychodzić ze znajomymi potańczyć do klubu :)

No i na koniec chciała bym życzyć Wam miłych i spokojnych świąt spędzonych w raz z najbliższymi . Abyście w końcu mogli odpocząć  ...... Jeszcze raz Wesołych Świąt !!! :* ♥♥

3 komentarze:

 1. ja też nie czułam świąt dopóki nie była ubrana choinka i ozdobiony został dom ;)
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt :) .
  Obserwujemy ? :)
  http://bedifferent-ania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych swiąt <33
  świetny post :)

  http://hopeandestiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń


Każdy komentarz motywuje mnie do dalszego działania !