6 gru 2015

My weekend

Dzisiejszy dzień jest pod względem kilku rzeczy naprawdę wspaniały . Jakoś teraz mam bardzo dobry  humor . Mam na dzieję , że zostanie tak jak najdłużej . Jakoś niedawno wróciłam z przejażdżki rowerowej na której byłam wraz z moją koleżanką . Tak się cieszę , ze w końcu mogliśmy spędzić chwilę czasu razem :) Przy okazji moja koleżanka porobiła mi kilka zdjęć , z których jestem w 100% zadowolona !! Już nie mogę doczekać się kiedy będzie lepsza pogoda . Będziemy mogły razem więcej spędzać czasu jak to było w wakacje ! 
Dzisiaj są również mikołajki ! Dostałam mnóstwo słodyczy ! Chociaż jutro szkoła to i tak w sumie się cieszę . We wtorek idę na 13 do szkoły na praktyki a w środę jadę na wycieczkę . Zdjęcia były robione w moim ulubionym miejscu , gdzie najbardziej lubię jeździć rowerem . 
Jest to rzeka Wisła , która płynie jakieś 1,5 km -2 km od mojego domu wiec naprawdę nie jest daleko . 

Już od dawna marzę o śniegu , ale jak na razie nic tego nie zapowiada że spadnie śnieg może i dobrze ? Szybciej zacznie się wiosna . Zima nie jest moją ulubioną porą roku . Jakoś ją co roku przeboleje . Trochę śniegu nigdy nie zaszkodzi :)

A Wam jak minął weekend ? Co dostaliście na mikołajki ? :D 

/ Pozdrawiam Kasia :)3 komentarze:

 1. Genialne zdjęcia, piękna koszulka :)
  Mi weekend minął rewelacyjnie, wreszcie udało mi się wybrać na łyżwy ;)

  http://the-blaack.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Uf, nie zamarzłaś?!
  Ja weekend spędziłam z chłopakiem, byliśmy w pizzeri. :)

  seendixsecret.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne zdjęcia :)

  http://hopeandestiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń


Każdy komentarz motywuje mnie do dalszego działania !